Dizi Matik

iOS için Yerli Dizi İzleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.1 MB
  • Sürüm 1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Yunus Yurduseven

Dizi Matik indir. Eğlence kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Dizi Matik; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlarınızdan yerli dizi ve TV showlarını izleyebileceğiniz tamamen ücretsiz bir iOS için Yerli Dizi İzleme Uygulamasıdır.

Dizi Matik uygulamasını iOS cihazlarınıza yükleyerek en sevdiğiniz yerli dzilerin ve TV showlarının dilediğiniz bölümünü, istediğiniz zaman kolaylıkla izleyebilirsiniz. Uygulamada diziler ve showlar alfabetik sıra ile sıralanmıştır. Bu sayede dilediğiniz diziyi kolaylıkla bulabilir ve dilediğiniz bölümünü izleyebilirsiniz.

Eski ve yeni dizilerin bulunduğu Dizi Matik uygulamasının en önemli özelliği dizilerin veya showların en son bölümleri değil, bulunduğunuz haftaya kadar olan tüm bölümlerini barındırmasıdır.

Beni Affet, Beni Böyle Sev, Benim Hala Umudum Var, Bir Yusuf Masalı, Bugünün Saraylısı, Çocuklar Duymasın, Fatih Harbiye, Gurbette Aşk, Kardeş Payı, Kurtlar Vadisi Pusu, Medcezir, Not Defteri, O Hayat Benim, Adını Kalbime Yazdım gibi daha bir çok diziyi bulabileceğiniz uygulama sayesinde en sevdiğiniz dizileri reklamsız ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Dizi Matik indir